Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Aktualności

Aktualności

Aura

2017/07/01


System AURA dzieli się na Znak i Wojnę - dwie aury pozwalające na znaczne zwiększenie obrony i ataku całej formacji.


Przedmioty potrzebne do ulepszania i ewolucji znajdują się w Sklepie. Są to:

Fioletowa Kula Duszy Znaku – materiał do zwiększania ilości gwiazdek Wojny.
Niebieska Kula Ducha Znaku - materiał do zwiększania ilości gwiazdek Znaku.
Pomarańczowa Esencja Duszy Znaku – materiał do ewolucji aury Wojny.
Niebieska Esencja Ducha Znaku – materiał do ewolucji aury Znaku.


Uwaga: System Aury jest kosztowny i nie jest absolutnie konieczny dla rozwoju postaci. Stanowi dodatkową funkcję dla graczy VIP.


Zacznijmy od wymagań: Wasza postać musi mieć poziom 100+. Wszystkie przedmioty kupuje się w Sklepie VIP.

System obu duchów dzieli się na 10 poziomów, po 10 gwiazdek w każdym. Każda gwiazda wymaga daną ilość Kuli ze sklepu (podaną jako „Cena”). Jeśli posiadamy już Kule w naszym plecaku, system pobierze podaną ilość kul. Możemy też pozwolić systemowi, by kupił je za nas przy każdym zaliczeniu gwiazdy – w tym celu zaznaczamy kratkę z napisem „Za mało materiału. Kup automatycznie.” Plusem jest to, że nie zostaną nam żadne zbędne kule. Ulepszenie pojedynczych gwiazd metodą Auto kosztowało nas w diamentach 240, 280, 340, 400 itp.


Kiedy zdobędziemy już wszystkie 10 gwiazdek, nadchodzi czas na najważniejsze – Ewolucję. Nasza postać ma już pod sobą małą niebieską aurę, ale chcemy podnieść znacznie atak dzięki umiejętności Skandal na 1 lvl.
Tak jak przy ulepszaniu, możemy najpierw kupić materiały a później klikać przycisk „Ewolucja” lub pozwalamy by system kupił materiał za nas – przycisk „Auto-Ewolucja.”
Uwaga: Punkty resetują się po upływie 24h, więc najlepiej jest od razu nabić cały poziom. Upewnijmy się najpierw, czy wystarczy nam materiałów.

Aura na poziomie 1 ma już ciekawy kolor i kształt. Co ważniejsze, odblokowaliśmy skill o nazwie Skandal, dający +4% ataku całej formacji.

Wcześniej:Diamenty
Dalej:
DO GÓRY