Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Lochy

2015/08/04


Gracze otrzymują codziennie 20 szans na walki w Lochu. Dodatkowe szanse można dokupić - ilość zależy od poziomu VIP.


W lochu można otrzymać złoto, materiały do ewolucji postaci i bohaterów oraz ekwipunek podstawowy, a później zwoje do ulepszania ekwipunku.


Każda walka składa się z 3 etapów: 2 walki z potworami oraz trzecia walka z potworami i bossem lochu. Walki rozpoczynamy z pełnym HP i gniewem początkowym. Jeśli jednak w poprzednich rundach zbierzemy więcej gniewu (np.60), ta ilość przejdzie do kolejnej rundy. Warto to wykorzystać w walce z silnymi bossami.


OCENA I NAGRODY


Przejście danego poziomu lochu jest oceniane w systemie 3-gwiazdkowym. Ocena zależy od ilości rund, które wykorzystamy na walkę. Najlepsze nagrody i 3 gwiazdki otrzymamy za pokonanie potworów i bossa w 13 rund (lub mniej).


Raz przebyte poziomy można przejść błyskawicznie, dokonując nalotu. Jeśli dany poziom został zaliczony na 3 gwiazdki, nalot da nam najlepsze nagrody z dużą szansą na ekwipunek/zwoje.


W każdym etapie lochu znajdują się dwie dodatkowe nagrody w skrzyniach: za zaliczenie wszystkich bossów oraz za zaliczenie każdego z nich na 3 gwiazdki.


SKLEP WYMIAN


Sklep lochów daje możliwość wymiany zdobytych kryształów na materiały do ewolucji, ekwipunek lub kryształy o wyższym poziomie.

Aby odblokować sklep kolejnego etapu i dostępne w nim materiały wyższego poziomu należy zaliczyć wszystkie bossy poprzedniego etapu, z których ostatni jest z reguły bardzo trudny.Wcześniej:Gildia
Dalej:Aura
DO GÓRY