Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Poradnik Nowicjusza

2015/07/30


Najlepszy moment na rozpoczęcie gry to dzień otwarcia nowego serwera (szukaj informacji na stronie gry i Facebooku).


Zdobywanie coraz wyższych poziomów to jedno z najważniejszych zadań gracza. Na wyższych poziomach odblokowują się nowe funkcje gry, a wraz z nimi pojawia się możliwość ulepszania postaci, umiejętności walecznych itp.


Po pierwszym wejściu do gry, od poziomu 0 do 30, gracz przechodzi okres próbny jako Nowicjusz. Musi jedynie wykonywać wskazane zadania, w czym pomaga mu wróżka wskazująca odpowiednie funkcje. Przejście tego okresu zajmuje niewiele czasu i pozwala zapoznać się z podstawowymi elementami gry. Następnie gracz może wejść do Krypty i zdobywać EXP potrzebne do ulepszania poziomu. Aby walczyć wewnątrz Krypty należy posiadać odpowiedni poziom Wytrzymałości (widoczny w pasku koło danych postaci w lewym górnym rogu ekranu) – minimum 30. Co 30 minut gracz zdobywa dodatkowe 5. Maksymalny poziom Wytrzymałości to 150. Lepiej utrzymywać niższy niż maksymalny, by móc regularnie otrzymywać dodatkowe 5.


O 16:00 możesz wziąć udział w evencie Najeźdźcy! Jest to również cenne źródło EXP. W walce możesz używać trybu automatycznego.


Po osiągnięciu poziomu 32 możesz wybrać frakcję, do której będziesz należeć – Hordę lub Sojusz. Dołącz do potężnej gildii wewnątrz frakcji, by zdobyć liczne korzyści. Możesz też zbudować własną gildię, co będzie trudniejsze. Pamiętaj, by należeć do Gildii przed godziną 20:00, by móc wziąć udział w ważnym evencie Bitwa Gildii.


Bitwa Gildii zaczyna się o 20:40. Gracze biorą udział w evencie ze swoją gildią (tylko ci, którzy dołączyli do gildii przed 20:00). Zwycięzca otrzyma następnego dnia bonusowe EXP i złoto. Po zakończeniu eventu gracze mogą udać się do Krypty i wykorzystać całą Wytrzymałość. Wskazana jest walka w najtrudniejszej dostępnej krypcie i nie dokupowanie w tym czasie Wytrzymałości.

Wcześniej:
Dalej:Aura
DO GÓRY