Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Wierzchowiec

2015/08/04


Po osiągnięciu pewnej ilości EXP, gracz zaczyna poruszać się po mapie na wierzchowcu. Postać nie dosiada go podczas walki, jednak cechy wierzchowca wpływają na siłę bitewną w większości walk.

Z wierzchowca można zsiadać, ale tylko na dozwolonym terenie.


ULEPSZANIE


Do rozwoju wierzchowca służą głównie Baty Treningowe, które można zdobyć między innymi w Polowaniu na Skarb. Kliknij przycisk "Trenuj" - w pierwszej kolejności zostaną użyte posiadane Baty, a następnie Diamenty, dając 20 EXP. Można także trenować za pomocą złota. Jednorazowy trening złotem daje 10 EXP.


Zaawansowany Trening jest równoznaczny z 50 zwykłymi treningami. Jeśli gracz nie posiada batów treningowych, zapłaci w pierwszej kolejności zablokowanymi diamentami, a gdy ich zabraknie zostaną pobrane diamenty podarunkowe i zakupione.


EWOLUCJA


Trening służy do zwiększania ilości gwiazdek, a na końcu - zwiększania poziomu. Po osiągnięciu wymaganego poziomu, wierzchowca można ulepszyć.


Gdy wierzchowiec osiągnie wszystkie gwiazdki, będzie można dokonać ewolucji i odblokować nowy wygląd. Możemy wybrać dowolnego odblokowanego już wierzchowca (przycisk "Zobacz") - nie zmieni to siły bitewnej.


Wcześniej:Tryb AFK
Dalej:Aura
DO GÓRY