Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Aktualności

Aktualności

WAŻNA WIADOMOŚĆ

2021/03/16


Drodzy Gracze!

Otrzymaliśmy dzisiaj złe wieści od naszego dostawcy serwerów. W wyniku pożaru w firmie OVH straciliśmy dużą ilość danych i tych szkód nie da się naprawić, wbrew temu co usłyszeliśmy od nich kilka dni temu.
Wiemy, jak ważne są dla Was postaci w Dragon Knight, które rozwijacie od lat. Wiemy, ile Was to kosztowało czasu i środków. Sami straciliśmy efekt kilku lat pracy i nie otrzymamy prawdopodobnie odszkodowania. Część z nas straciło właśnie pracę.
Czytamy uważnie wszystkie wiadomości. Część z Was pyta o możliwość otwarcia nowego serwera DK, gdzie Wasze nowe postaci otrzymałyby równowartość zakupionych wcześniej diamentów. TAK, możemy to zrobić, ale nie będzie to łatwe ze względu na utratę danych. Prosimy Was o kilka dni cierpliwości - w tym czasie przygotujemy nowy serwer i zbierzemy te dane, które jeszcze widnieją w naszej bazie.
Bardzo, bardzo dziękujemy Wam za ton Waszych wiadomości i zrozumienie. Zobowiązujemy się do stworzenia nowej przestrzeni dla Waszych postaci z uwzględnieniem środków, które włożyliście w stare konta. To będzie nowy początek dla nas wszystkich.

Ekipa DK 
DO GÓRY