Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Aktualności

Aktualności

AKTUALNE INFORMACJE

2021/03/23

Drodzy Gracze! Podajemy aktualne informacje i podsumowanie bieżącej sytuacji.


Co zdarzyło się 10. marca:

Nasze serwery, które były obsługiwane przez firmę OVH, zostały bezpowrotnie uszkodzone podczas pożaru.


Dlaczego nie mieliśmy dodatkowej bazy danych w innej lokalizacji:

Od 22 lat nic podobnego nie miało miejsca, ponieważ centra obsługi baz danych mają zwykle solidne zabezpieczenia przed ogniem. Dlatego był to dla nas - i dla Was - wielki cios. Nikt nie był przygotowany na taką katastrofę. Ze względu na błędy popełnione przez firmę OVH, a także naszą decyzję o korzystaniu z ich usług, doszło do utraty Waszych danych.


Jakie są skutki:

Nie jesteśmy w stanie przywrócić serwerów i Waszych postaci. Udało się jedynie odzyskać zapisy o kontach VIP, historii logowania i płatności, a także adresy email kont.


Co możemy teraz zrobić:

Pracujemy nad otwarciem nowych serwerów Dragon Knight. W ciągu najbliższych 2 tygodni dokonamy niezbędnych napraw i przygotowań.


Jak będzie teraz wyglądać gra:

Gra rozpocznie się od nowa. Kiedy utworzycie nową postać na nowym serwerze, nasza ekipa będzie w stanie sprawdzić w systemie, ile środków włożyliście w stare postaci. Otrzymacie diamenty, złoto, wszelkie potrzebne materiały. Będziemy też brać pod uwagę na bieżąco Wasze uwagi i prośby, by dostarczyć potrzebnego wsparcia.


Czytamy Wasze wiadomości, zbieramy Wasze dane i pracujemy non stop by umożliwić dalszą grę. Dziękujemy Wam za cierpliwość i z całego serca przepraszamy za frustrację i niepokój, o których piszecie w wiadomościach do nas. Już niedługo spotkamy się na nowym serwerze. 


Ekipa DKPL


DO GÓRY