Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Aktualności

Aktualności

Poszukiwany Święty Mikołaj!

2015/12/16

Drodzy Gracze,


Jak co roku zbliżają się Święta. Tym razem po raz pierwszy będą to Święta z Wami w Dragon Knight! Chcemy podziękować Wam za wsparcie i pomoc w rozwijaniu gry.


Moda to fantastyczna funkcja zwiększająca siłę naszej postaci. W Dragon Knight znajdziecie szczególny zestaw na tę porę roku: Ubranie Świąteczne. Z okazji nadchodzących Świąt zaczynamy wielkie poszukiwanie Mikołajów: Każdy Gracz posiadający Zestaw Świąteczny (płaszcz, czapka i broń) może przesłać nam swoje ID oraz nazwę postaci i serwer – chętnie zobaczymy też zrzut ekranu z Waszą świątecznie ubraną postacią smile emoticon Piszcie do nas przez panel GM, na forum i na Facebooku. Będziemy przyjmować zgłoszenia do 23 grudnia (23:59:59). W dniu 25.12. wszyscy Mikołajowie otrzymają szczególny prezent świąteczny!

(Oczywiście przygotowaliśmy też osobny prezent dla wszystkich Graczy bez wyjątku!)


Nagrodami w tym evencie są: Super Paczka z Klejnotami Ataku (wartość: 500 Diamentów), Specjalna Paczka z Klejnotami Ślubnymi (wartość: 500 Diamentów), Duża Paczka Mody (wartość: 300 Diamentów), 300 batów treningowych oraz 2016 Zablokowanych Diamentów.

Dalej:BONUS!
DO GÓRY