Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

RAFINACJA

2016/07/21

Zadanie na dziś: RAFINACJA


Rafinacja to proces losowania i ulepszania cech dla poszczególnych części ekwipunku, np. Atak Fizyczny w Mieczu. Potrzebne są do niej kamienie rafinacji zużywane przy losowaniu cech oraz kłódki (zamki), które zachowują bieżące cechy. Na początku gry możemy rafinować Pierścień po zawarciu małżeństwa. Następnie pojawi się też rafinacja broni.


W kolumnie po lewej stronie pokazane są aktualne cechy (np. HP, atak fizyczny, blokowanie). Możemy je zmienić lub wzmocnić.


W pierwszej kolejności losujemy aż do momentu, gdy w kolumnie po prawej stronie znajdzie się pożądana cecha z wysoką ilością punktów. Po kliknięciu „zapisz” cechy z prawej strony pojawią się 
po lewej. Zostaną dodane do Siły Bitewnej postaci.


Gdy chcemy ulepszyć tylko niektóre cechy, zakładamy kłódkę na te, które już są silne i potrzebne danej postaci. Dopiero po założeniu kłódki losujemy nowe cechy. Każde naciśnięcie przycisku losowania pochłania kamienie rafinacji oraz kłódki.


Ekwipunek podstawowy: Od poziomu 100. Każda część ekwipunku mieści kilka cech. Można też dokupić więcej za diamenty. Przy zapisywaniu cech zwracamy uwagę by odpowiadały typowi bohatera (Atak Fizyczny / Atak Magiczny). Ewolucja ekwipunku nie zmienia poziomu rafinacji, natomiast jego wymiana na inny spowoduje reset.


Broń Sakralna: Możemy rafinować każdy element broni Sakralnej w zakładce „Insygnia”. Potrzebny jest to tego specjalny rodzaj kamieni rafinujących (do zdobycia głównie w jaskini gildii) oraz zamki (event „Dusza Smoka”). Po wymianie broni na lepszą, zdobywaną w dalszych etapach – np. fioletową – poziom rafinacji zresetuje się. Warto więc poczekac z rafinacją do czasu zdobycia lepszej broni.
Wcześniej:Zbudzenie Smoka
Dalej:Aura
DO GÓRY