Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Próba Smoka

2016/08/29

Od poziomu 100 w grze dostępna jest funkcja o nazwie Próba Smoka. Zaliczenie tego zadania wymaga niemałej siły bitewnej, ale na szczęście codziennie dostajemy darmowy przydział na walkę z potworem i jego strażnikami. Można więc próbować do skutku.


Gracz, któremu uda się zwyciężyć bestię chociaż raz, nigdy już nie będzie musiał z nią walczyć. Codziennie o północy będzie mógł pobrać odnawiające się nagrody. Znajdują się one w czterech skrzyniach, z których losujemy przedmiot "w ciemno".


Główną nagrodą w pojedynku jest tytuł podnoszący siłę bitewną (i dodający urody postaci). Każdemu smokowi odpowiada inny - i tak na przykład zwycięzca walki z Zielonym Smokiem Sela ma szansę na miano Zielonego Rycerza. Tytuły rycerskie można "nosić" nad postacią, zdejmować i co najważniejsze - ulepszać.


Jednak tytułu nie otrzymujemy automatycznie. Wszystkie nagrody są losowe, co oznacza, że na konkretny przedmiot trzeba czasami zaczekać. W skrzyniach z nagrodami znajdziecie m.in. karty Wiedzy, Złoto, kryształy do ulepszania / ewolucji tytułu, pneumy do Żyły Smoka (w panelu "Zbudzenie"). Możemy pobrać za darmo jedną z nich, a za pozostałe płacimy diamentami. Każdy gracz otrzymuje też jedną szansę na darmowe pobranie zawartości wszystkich czterech skrzyń.


Niedługo do naszych smoków dołączy Tęczowy, na którego czekają już najpotężniejsze postaci w DK.


Wcześniej:ARENA CROSS-SERVER
Dalej:Aura
DO GÓRY