Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Diamenty

2017/06/25


Zablokowane diamenty (niebieskie) to waluta, którą płacimy za rozpoczynanie Alchemii, wykupowanie przydziałów w niektórych funkcjach gry, skracanie oczekiwania przy odliczaniu (np. w Bitwie Gildii). Ten typ diamentów zdobywamy w grze. Głównym źródłem jest Polowanie na Skarb. Gracze VIP otrzymują też paczki z niebieskimi diamentami za każdym razem, gdy inna osoba na serwerze wykupi poziom VIP8.


Diamenty (czerwone) to podstawowa waluta w grze, za którą można nabywać przedmioty w sklepach oraz ulepszać niektóre przedmioty bez oczekiwania czy użycia materiałów. Po wykupieniu określonej ilości diamentów gracz zwiększa swój poziom VIP, otrzymując nowe przywileje.
Diamenty można kupić na stronie gry po przejściu do zakładki Zakupy, według cennika na stronie. Istnieje kilka różnych metod płatnicznych: przelew internetowy, płatność SMS, płatność kartą itp. Gracze z Facebooka mogą również zakupić diamenty na stronie wydawcy.


Diamenty podarunkowe (czerwone) otrzymujemy w prezencie po zakupie diamentów oraz w niektórych paczkach. Można wymieniać zakupione diamenty na większą ilość diamentów podarunkowych (np. w evencie Okazja). Mają one te same właściwości, jednak nie można ich używać w niektórych funkcjach gry, które wymagają użycia zakupionych diamentów – np. Bank Diamentów.


Wcześniej:Próba Smoka
Dalej:Aura
DO GÓRY